Nieuwsbrief

Contact

Contactgegevens


Kareelstraat 100 bus 1, 9300 Aalst
053 41 75 58 - logo@logodender.be

Volg ons op Facebook, TwitterInstagram en LinkedIn!

 

  

     Met het openbaar vervoer of met de wagen? De wegbeschrijving brengt je tot bij ons kantoor.

 


 

 

Medewerkers

Sophie Goetghebuer

coördinator en sectorverantwoordelijke 'lokale besturen' op Vlaams niveau

sophie.goetghebuer@logodender.be - bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag


Catherine De Koker

stafmedewerker en themaverantwoordelijke 'geestelijke gezondheidsbevordering' 

sectorverantwoordelijke 'openbare besturen'

catherine.dekoker@logodender.be - bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag. 


Heidi Huysentruyt

stafmedewerker en themaverantwoordelijke 'tabaks- alcohol- en drugspreventie' en 'vaccinatie'

sectorverantwoordelijke 'eerste lijn en artsen'

heidi.huysentruyt@logodender.be - bereikbaar op dinsdag, woensdag voormiddag en vrijdag - momenteel in zwangersschapsverlof

Marianne Van Den Steen

stafmedewerker en themaverantwoordelijke 'voeding & beweging' en 'valpreventie'

sectorverantwoordelijke 'onderwijs en jeugd'

marianne.vandensteen@logodender.be - bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag (telkens in de voormiddag)


Anne Hervent

administratief medewerker en verantwoordelijke boekhouding

anne.hervent@logodender.be - bereikbaar op dinsdag, woensdag en donderdag 


 

 

communicatiemedewerker

 


Evelien Muylaert

stafmedewerker en themaverantwoordelijke 'tabak-, alcohol- en drugpreventie' en 'bevolkingsonderzoeken'

sectorverantwoordelijke 'zorg en welzijn' en 'bedrijven'

evelien.muylaert@logodender.be - bereikbaar van maandag t.e.m. donderdag. (Neemt taken van Heidi over tijdens zwangerschapsverlof)

 


 

Layla Aydemir

stafmedewerker en themaverantwoordelijke  ‘gezondheid en milieu'

sectorverantwoordelijke 'kwetsbare groepen'

layla.aydemir@logodender.be - werkt op woensdag en donderdag en om de twee weken op vrijdag 

 

Marthe Gysels

projectmedewerker

marthe.gysels@logodender.be - werkt op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

 

Contactformulier

Ben je op zoek naar meer informatie, wil je aan de slag of heb je een vraag?

Vul het formulier in. We nemen zo snel mogelijk contact met je op.

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen