Nieuwsbrief

Contact

Contactgegevens

 

    Kareelstraat 100 bus 1, 9300 Aalst

    T | 053 41 75 58

    E | logo@logodender.be

 

Met het openbaar vervoer of met de wagen? De wegbeschrijving brengt je tot bij ons kantoor.

Blijf op de hoogte van alle nieuwtjes en volg ons op social media!

 

Medewerkers

Sophie Goetghebuer

coördinator en sectorverantwoordelijke 'lokale besturen' op Vlaams niveau

sophie.goetghebuer@logodender.be - bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag


Catherine De Koker

stafmedewerker en themaverantwoordelijke 'geestelijke gezondheidsbevordering' 

sectorverantwoordelijke 'openbare besturen'

catherine.dekoker@logodender.be - bereikbaar op dinsdag, om de twee weken op woensdag en donderdag. 


Marianne Van Den Steen

stafmedewerker en themaverantwoordelijke 'voeding & beweging' en 'valpreventie'

sectorverantwoordelijke 'onderwijs en jeugd'

marianne.vandensteen@logodender.be - bereikbaar op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag (telkens in de voormiddag)


Anne Hervent

administratief medewerker en verantwoordelijke boekhouding

anne.hervent@logodender.be - bereikbaar op dinsdag, woensdag en donderdag 


Eowyn Huybrecht

communicatiemedewerker

eowyn.huybrecht@logodender.be - bereikbaar op woensdag, donderdag en om de twee weken op vrijdag


Evelien Muylaert

stafmedewerker en themaverantwoordelijke 'tabak-, alcohol- en drugpreventie' en 'bevolkingsonderzoeken'

sectorverantwoordelijke 'zorg en welzijn' en 'bedrijven'

evelien.muylaert@logodender.be - bereikbaar van maandag t.e.m. donderdag.


Layla Aydemir

stafmedewerker en themaverantwoordelijke  ‘gezondheid en milieu'

sectorverantwoordelijke 'kwetsbare groepen'

layla.aydemir@logodender.be - werkt op woensdag en donderdag en om de twee weken op vrijdag 


Marthe Gysels

projectmedewerker

marthe.gysels@logodender.be - werkt op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Contactformulier

Ben je op zoek naar meer informatie, wil je aan de slag of heb je een vraag?

Vul het formulier in. We nemen zo snel mogelijk contact met je op.

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen