Nieuwsbrief

Contact

Contactgegevens

 

    Kareelstraat 100 bus 1, 9300 Aalst

    T | 053 41 75 58

    E | logo@logodender.be

 

Met het openbaar vervoer of met de wagen? De wegbeschrijving brengt je tot bij ons kantoor.

Blijf op de hoogte van alle nieuwtjes en volg ons op social media!

 

Medewerkers

Vanaf 2019 krijgt elke stafmedewerker bij Logo Dender vzw de taak om de lokale besturen in een eerstelijnszone te ondersteunen.

Het voordeel voor jou als partner: een sterke ondersteuning met de focus op actie, doen en inspireren.

Sophie Goetghebuer

sophie.goetghebuer@logodender.be

Coördinator

 

 

Catherine De Koker

catherine.dekoker@logodender.be

Stafmedewerker Aalst en Dendermonde

Intern expert valpreventie en setting lokale besturen.

Evelien Muylaert

evelien.muylaert@logodender.be

Stafmedewerker Berlare, Zele, Buggenhout en Lebbeke

Intern expert tabak, alcohol en andere drugs, kankerscreening en setting zorg & welzijn.

Marthe Gysels

marthe.gysels@logodender.be

Stafmedewerker Lede, Erpe-Mere, Haaltert en Denderleeuw

Intern expert voeding, beweging en sedentair gedrag en setting jeugd en onderwijs.

Kim Vandevoorde

kim.vandevoorde@logodender.be

Stafmedewerker Ninove en Geraardsbergen

Intern expert geestelijke gezondheid, vaccinatie en setting bedrijven.

Ellen Van Gucht

ellen.vangucht@logodender.be

Medisch Milieukundige voor de gehele regio van Logo Dender vzw

Intern expert kwetsbare groepen.

 

Anne Hervent

anne.hervent@logodender.be

Administratief medewerker en verantwoordelijke boekhouding

 

 

Eowyn Huybrecht

eowyn.huybrecht@logodender.be

Communicatiemedewerker

 

 

 

 

Contactformulier

Ben je op zoek naar meer informatie, wil je aan de slag of heb je een vraag?

Vul het formulier in. We nemen zo snel mogelijk contact met je op.

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen